PROGRAMY ZABIEGOWE

Zapraszamy do Glamour Beauty Clinic, gdzie oferujemy autorskie terapie zabiegowe oparte na naszym 14-letnim doświadczeniu w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Nasz gabinet specjalizuje się w terapiach, które skupiają się na osiągnięciu konkretnego efektu. Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem, w tym najnowocześniejszymi laserami i urządzeniami, co umożliwia nam stosowanie zaawansowanych programów i kuracji o maksymalnej efektywności.

Jesteśmy przekonani, że synergia kilku technologii jest kluczowa dla osiągnięcia mierzalnych rezultatów klinicznych. Dlatego w ramach naszych autorskich programów zabiegowych łączymy ze sobą różne technologie w jedną sesję, wzmacniając wzajemne ich efekt. Sesje zabiegowe są u nas łączone w serie, ponieważ regularne i systematyczne działanie jest niezbędne do głębokiej przebudowy skóry i utrwalenia osiągniętych rezultatów.

Nasze programy są dostosowywane do ustalonego harmonogramu, a ich kompletność wymaga przestrzegania odpowiednich odstępów pomiędzy sesjami. Kiedy występują przeciwwskazania lub nietolerancja wybranej technologii, modyfikujemy program zabiegów indywidualnie. Tworzymy najlepsze i najefektywniejsze terapie zabiegowe, które pozwalającą klientom skutecznie pozbyć się konkretnych problemów.

NASZE PROGRAMY ZABIEGOWE

JĘDRNA PUPA I SMUKŁE CIAŁO

Intensywny program terapeutyczny ukierunkowany na zmniejszenie cellulitu każdego typu - wodnego, tłuszczowego i włóknistego oraz ujędrnienie i podniesienie pośladków. Zabieg jest ukierunkowany na całe ciało z koncentracją na pośladkach.

SLIM BODY

Autorski program modelujący to antycellulitowa, wysmuklająca i ujędrniająca terapia zabiegowa ukierunkowana na osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Zabiegi koncentrują się na całym ciele, a w szczególności na miejsca nagromadzenia tkanki tłuszczowej.

BYE CELLULITE

Intensywny program terapeutyczny zmniejszający cellulit każdego typu - wodny, tłuszczowy i włóknisty. To prawdziwy szok dla skóry! Łącząc kilka technologii rozbijamy zwłóknienia, drenujemy skórę z zastojów limfatycznych, likwidujemy tkankę tłuszczową i poprawiamy krążenie.

PŁASKI BRZUCH I SMUKŁE CIAŁO

Program oparty na zabiegach mających na celu intensywną redukcję nadmiernej tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie wiotkiej skóry. Zabiegi są ukierunkowane na całe ciało z koncentracją na brzuchu. Program dla osób, które chciałyby uzyskać jędrny, płaski i napięty brzuch.