twój problem - Nadmierne owłosienie

Nadmierne owłosienie i włoski w różnych niechcianych miejscach zdarzają się coraz częściej.  Z włosami na brodzie, pod górną wargą, na bakach czy szyi ma problem wiele kobiet. Wcześniej zdarzało się to u kobiet w okresie menopauzy, z chorobami o podłożu hormonalnym. Dziś pojawiają się one nawet u nastolatek. Czasem jest to delikatny meszek, ale nieraz twarde, grube i ciemne włosy.

Epilacja to podstawowy zabieg pielęgnacyjny, któremu regularnie poddają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Trwałe usuwanie niechcianego owłosienia jest wygodnym rozwiązaniem pozwalającym zapomnieć o problemie na długie tygodnie, a nawet lata.

Zabiegi woskiem i laserem wykonane przez profesjonalistę to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Możesz cieszyć się gładką skórą przez cały rok i zapomnieć o problemie wrastających włosków oraz podrażnieniach po depilacji.

polecane zabiegi - Nadmierne owłosienie

Depilacja laserowa Light Sheer Desire

Laser diodowy LightSheer DESIRE® to innowacyjny, najnowszy produkt z rodziny laserów LightSheer amerykańskiej firmy Lumenis, uznawany za najmocniejszy i

Depilacja

W Glamour Professional Beauty wykonujemy precyzyjną depilację całego ciała, wykorzystując wosk najwyższej jakości firmy Outback Organics. Firma Outback Organics