twój problem - Nadmierne owłosienie

Nadmierne owłosienie i włoski w różnych niechcianych miejscach zdarzają się coraz częściej. Chociaż włosy są naturalnym wytworem naskórka i pełnią istotne funkcje: termoregulacyjną oraz ochronną, to nie zawsze są one przez nas samych akceptowane. Obecnie nikogo specjalnie nie zdziwi widok gładkich pach, zarówno u kobiety, jak i u mężczyzny. Niektórzy wykonują depilację samodzielnie, w zaciszu domowym, inni korzystają z usług kosmetyczki. Jeżeli Twoim problemem jest nadmierne owłosienie, które utrudnia Ci życie i zabiera pewność siebie, warto pomyśleć nad metodami, które pozwolą na dłużej cieszyć się gładką skórą.

Epilacja to podstawowy zabieg pielęgnacyjny, któremu regularnie poddają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Trwałe usuwanie niechcianego owłosienia jest wygodnym rozwiązaniem pozwalającym zapomnieć o problemie na długie tygodnie, a nawet lata.

Zabiegi woskiem i laserem wykonane przez profesjonalistę to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Możesz cieszyć się gładką skórą przez cały rok i zapomnieć o problemie wrastających włosków oraz podrażnieniach po depilacji.

polecane zabiegi - Nadmierne owłosienie

Depilacja laserowa Light Sheer Desire

Laser diodowy LightSheer DESIRE® to innowacyjny, najnowszy produkt z rodziny laserów LightSheer amerykańskiej firmy Lumenis, uznawany za najmocniejszy i

Depilacja

W Glamour Professional Beauty wykonujemy precyzyjną depilację całego ciała, wykorzystując wosk najwyższej jakości firmy Outback Organics. Firma Outback Organics