twój problem - Cienie pod oczami

Oczy są zwierciadłem duszy. To po spojrzeniu oceniamy, czy ktoś jest wypoczęty i radosny, czy przeciwnie – zmęczony i smutny. Powinny być zdrowe, błyszczące i niezaczerwienione, a skóra wokół nich – napięta, sprężysta i bez widocznych zmarszczek. Okolice oczu są najbardziej podatne na działanie szkodliwych czynników, takich jak promieniowanie UV i pojawianie się pierwszych oznak starzenia. Delikatna skóra wokół oczu jako pierwsza sygnalizuje niedobory witaminowe i snu, wynikające ze stresu i szybkiego tempa życia.

Skóra wokół oczu to wyjątkowo delikatne i wrażliwe miejsce na naszym ciele – w porównaniu do innych fragmentów naszego ciała, skóra wokół oczu jest o wiele cieńsza, posiada bardzo małą ilość komórek tłuszczowych i charakteryzuje się całkowitym brakiem gruczołów łojowych. To sprawia, że jest szczególnie narażona na powstawanie zmarszczek, sińców oraz obrzęków.

Cienie pod oczami są problemem, który pojawia się niezależnie od wieku. Samodzielna walka z nimi przypomina niestety walkę z wiatrakami. Nie da się ich trwale usunąć domowymi sposobami – można jedynie zatuszować je przy pomocy żółtego korektora. Dla wielu osób takie rozwiązanie jest jednak niewystarczające. Właśnie dlatego dzisiejsze gabinety kosmetyczne oferują również zabiegi na cienie pod oczami.

polecane zabiegi - CIENIE POD OCZAMI

Derma roller

Derma roller to urządzenie wykorzystywane w mezoterapii mikroigłowej, wpływające w pozytywny sposób na kondycję skóry i dające efekt porównywalny do zabiegów laserem

KARBOKSYTERAPIA

Karboksyterapia to zatwierdzona przez FDA terapia z zastosowaniem dwutlenku węgla, stanowiąca istotny przełom w medycynie estetycznej ze względu na szeroki wachlarz zastosowań i dużą skuteczność.

Eye Conture

Eye Conture Ceremonia stworzona do pielęgnacji okolic oczu, zapewniająca niestandardowe bezpieczeństwo i troskę o najwrażliwszą skórę, potwierdzone certyfikatem EcoCert.